Rang | Ruiter | Paard | Vader | Kl. | Vereniging | ptn |
1 | Monique Scheepens | Hill | Jazz | B | Oirschots Rijvereniging | 199 |
2 | Pascalle van Boxtel | Bosja | Metropole 94-3776 | B | Joris, LR Sint | 194 |
3 | Elsa Liebregts-van Rijn | Jetlag | Vader Onbekend | B | Mierden, RV de | 189 |
4 | Suzanne de Poorter | Ultima | Grosso Z 31 65487 83 | B | Odulphus (PV Best), RV Sint | 188 |
5 | Noortje van Ginneken | Witry Corein | Hazard de Lavac | B | Mierden, RV de | 187 |
6 | Tanja van den Berg-Dobbelsteen | Tanja | Nourejev | B | Drie Beerzen (PSV), RV de | 186 |
7 | Saskia van Ooststroom | hello boy | Chippendale | B | Cavalieren (RSV), RV de | 185 |
8 | Frederique Brouwers | Goldsmith Alpha | Vader Onbekend | B | Fevior (RSV), RV | 182 |
Priscilla Morgenstern | Gyon | Londontimes | B | Odulphus (PV Best), RV Sint | 182 | |
10 | Amber van Heerebeek | Bono | Osmium | B | Drie Beerzen (PSV), RV de | 180 |
Peter Sikking | Saint James | Cruising | B | Klinkert, RV de | 180 | |
12 | Pascalle van Boxtel | Ballyengland Judge | Shannondale Sarco St. Ghyvan | B | Joris, LR Sint | 180 |
13 | Elena Nijhuis | Corleone | Cartano | B | Drie Beerzen (PSV), RV de | 178 |
14 | Gonny van de Moosdijk-der Kinderen | Eastpoint | Westpoint | B | Oirschots Rijvereniging | 177 |
15 | Annabel Nijhuis | Corleone | Cartano | B | Drie Beerzen (PSV), RV de | 173 |
16 | Ellen van Heerebeek | Dream Maker Cb | Ultime Espoir | B | Oirschots Rijvereniging | 171 |
17 | Bart van Heerebeek | Duna's Child | -- | B | Oirschots Rijvereniging | 168 |
18 | Mike van de Ven | Aviva | Oswin | B | Drie Beerzen (PSV), RV de | 167 |
19 | Ilya Neggers | Extyn | Manhattan | B | Drie Beerzen (PSV), RV de | 161 |
Rang | Ruiter | Paard | Vader | Kl. | Vereniging | ptn |
1 | Kelly van Veldhuizen | Elmiro Rt | San Remo | L2 | Kempen, RJV de | 214 |
2 | Joyce van Opbergen | Gaudi | Wynton | L1 | Tilburgse RV 't Zandeind | 201 |
3 | Lotte Gielen | Bella Donna FVE | Belissimo M | L1 | Petrus (PSV), RV Sint | 197 |
4 | Tess Bierhuizen | Baretta | Don Primero 3308807 85 | L1 | Leijeruiters Helvoirt (PV), RV de | 193 |
5 | Annelies Vissers | Fay Royal | Wynton | L2 | Cavalieren (RSV), RV de | 191 |
6 | Vera Heyms | El Ganador G | Warrant | L1 | Oirschots Rijvereniging | 190 |
7 | Sita Van Kastel | Dudinia | Verdi | L2 | Drie Beerzen (PSV), RV de | 188 |
8 | Anne Olfers | Frescobaldi | Verdi | L1 | Drie Beerzen (PSV), RV de | 185 |
9 | Kristie Habraken | Chasin | Star Trek | L2 | Ars Longa, RV | 183 |
10 | Petroesjka Burgers-Bruning | Edinia | Vincenzo | L2 | Drie Beerzen (PSV), RV de | 182 |
11 | Judith van Gansen | Fhivago | Zhivago | L2 | Fevior (RSV), RV | 172 |
12 | Patricia van den Nieuwenhof | D'amour | Quintender | L1 | Genoveva, RV Sint | 167 |
Rang | Ruiter | Paard | Vader | Kl. | Vereniging | ptn |
1 | Joyce van Opbergen | Pure Bf's Fygaro | Rousseau | M1 | Tilburgse RV 't Zandeind | 215 |
2 | Hetty van de Ven-Rijkers | Charly Chaplin | Osmium | M2 | Willibrordus, RV Sint | 196 |
3 | Eefje Marinus | Dani | Uptown | M1 | Irene-Bosruiters (PSV), RV | 194 |
4 | Noortje van der Hoff | Loverchamp | Longchamp | M1 | Petrus, RV Sint | 187 |
5 | Elsa Liebregts-van Rijn | Schilder's Chadwick | Meadows Brown Sugar | M1 | Mierden, RV de | 182 |
6 | Arno van Brussel | Wilko | Flemmingh | M1 | Drie Beerzen (PSV), RV de | 179 |
7 | Suzanne Meulenbroeks | Anais | Tuschinski | M2 | Pancratius, LR Sint | 178 |
8 | Annet van Bijsterveldt-Woestenberg | Duco | Zucchero | M1 | Taxandria (PSV), LR | 177 |
9 | Lenie van Stralen-Adriaase | Wonder | Metall | M1 | Oirschots Rijvereniging | 174 |