Lijst gemaakt op: 10-09-2017 21:22:28

Dressuur Paarden t/m ZZL
Oostelbeers NB

Rubriek 1, Klasse Z1 1e proef Aanvang 15.00 uur
Rubriek 2, Klasse Z1 2e proef
Rubriek 3, Klasse Z2 1e proef Aanvang 17.00 uur
Rubriek 4, Klasse Z2 2e proef
Rubriek 5, Klasse ZZ-Licht 1e proef Aanvang 18.20 uur
Rubriek 6, Klasse ZZ-Licht 2e proef
Rubriek 7, Klasse B 1e proef Aanvang 10.00 uur
Rubriek 8, Klasse B 2e proef Aanvang 10.25 uur
Rubriek 9, Klasse L1 1e proef Aanvang 11.45
Rubriek 10, Klasse L1 2e proef Aanvang 12.15 uur
Rubriek 11, Klasse L2 1e proef Aanvang 13.30 uur
Rubriek 12, Klasse L2 2e proef Aanvang 13.55 uur
Rubriek 13, Klasse M1 1e proef Aanvang 14.35 uur
Rubriek 14, Klasse M1 2e proef Aanvang 15.20 uur
Rubriek 15, Klasse M2 1e proef Aanvang 16.15 uur
Rubriek 16, Klasse M2 2e proef Aanvang 16.45 uur

Rubriek 1, Klasse Z1 1e proef Aanvang 15.00 uur

Ring 1
Datum: 09-09-2017

Jury bij : Luttervelt, C.J.M. Van
Jury bij : Latour - Van der Maat, C.A.P.J.

Z1/P, proef 23 (8 combinaties)
RangRuiterPaardVerenigingptn.
1Laura Van BijsterveldtEltonPPH Horstdravers, RV.448,5234,5 (1)214 (2)
2Imke BootsmaDrafinoLeijeruiters Helvoirt (PV), RV.441,5217 (2)224,5 (1)
 
3Ankie van der Van der HeijdenCinoeskaMartinus (HSV), RV.411,5206,5 (3)205 (4)
4Rianne PullesZeoVughtse Hoeve (RJV), RV.409,5203,5 (4)206 (3)
5Maartje Van der VeldenAviciiWillibrordus, RV.389,5188 (8)201,5 (5)
6Robin De BresserZizine KLiempde, RV.388190,5 (5)197,5 (7)
7Sofia Van LogtenZazetEcho Drunen-Elshout, RV.387189,5 (7)197,5 (6)
8Elvira DeijkersFarismaIrene-Bosruiters, RV.386190 (6)196 (8)

Terug naar de top

Rubriek 2, Klasse Z1 2e proef

Datum: 09-09-2017

Jury bij : Luttervelt, C.J.M. Van
Jury bij : Latour - Van der Maat, C.A.P.J.

Z1/P, proef 24 (5 combinaties)
RangRuiterPaardVerenigingptn.
1Laura Van BijsterveldtEltonPPH Horstdravers, RV.427212,5 (1)214,5 (1)
2Maartje Van der VeldenAviciiWillibrordus, RV.406204,5 (2)201,5 (2)
 
3Robin De BresserZizine KLiempde, RV.400,5199,5 (3)201 (3)
4Rianne PullesZeoVughtse Hoeve (RJV), RV.392196,5 (4)195,5 (4)
5Elvira DeijkersFarismaIrene-Bosruiters, RV.373,5187 (5)186,5 (5)

Terug naar de top

Rubriek 3, Klasse Z2 1e proef Aanvang 17.00 uur

Ring 1
Datum: 09-09-2017

Jury bij : Luttervelt, C.J.M. Van
Jury bij : Latour - Van der Maat, C.A.P.J.

Z2/P, proef 27 (4 combinaties)
RangRuiterPaardVerenigingptn.
1Josť Van HaarenElectraDrie Beerzen, RV.447225,5 (1)221,5 (1)
 
2Kirsten KaalEvita DunaKempen (RJV), RV.433,5218 (2)215,5 (2)
3Kelly Van der HeijdenEvita KhanNijnselse Ruiters, RV.419212,5 (3)206,5 (3)
4Jan Van de SandeWoopyMartinus (HSV), RV.397,5202 (4)195,5 (4)

Terug naar de top

Rubriek 4, Klasse Z2 2e proef

Datum: 09-09-2017

Jury bij : Luttervelt, C.J.M. Van
Jury bij : Latour - Van der Maat, C.A.P.J.

Z2/P, proef 28 (2 combinaties)
RangRuiterPaardVerenigingptn.
1Kirsten KaalEvita DunaKempen (RJV), RV.443219,5 (1)223,5 (1)
 
2Kelly Van der HeijdenEvita KhanNijnselse Ruiters, RV.417211 (2)206 (2)

Terug naar de top

Rubriek 5, Klasse ZZ-Licht 1e proef Aanvang 18.20 uur

Datum: 09-09-2017

Jury bij : Luttervelt, C.J.M. Van
Jury bij : Latour - Van der Maat, C.A.P.J.

ZZL/P, proef 31 (9 combinaties)
RangRuiterPaardVerenigingptn.
1Laura van BeersEmirSt Pancratius440,5223 (3)217,5 (2)
2Neelke Van KollenburgFelinePPH Horstdravers, RV.436,5224 (2)212,5 (4)
3Marielle OomenDon ShetanTaxandria, RV.436222,5 (4)213,5 (3)
 
4Isabelle VroomansCartouche ZinaMolenberg (RJV), RV.435227 (1)208 (5)
5Josť Van HaarenChideon VcgDrie Beerzen, RV.433,5213 (6)220,5 (1)
6Josť Van HaarenElectraDrie Beerzen, RV.419,5215 (5)204,5 (7)
7Maartje Van de Ven - SwinkelsVivereOirschots Rijvereniging, RV.415209,5 (7)205,5 (6)
8Willeke Kok - Van SpaandonkTommels BartjeTrouwe Kameraden, RV.402201 (8)201 (9)
9Marielle OomenDon ZeaTaxandria, RV.397196 (9)201 (8)

Terug naar de top

Rubriek 6, Klasse ZZ-Licht 2e proef

Datum: 09-09-2017

Jury bij : Luttervelt, C.J.M. Van
Jury bij : Latour - Van der Maat, C.A.P.J.

ZZL/P, proef 32 (4 combinaties)
RangRuiterPaardVerenigingptn.
1Neelke Van KollenburgFelinePPH Horstdravers, RV.479,5242 (1)237,5 (1)
 
2Laura van BeersEmirSt Pancratius457,5230,5 (2)227 (2)
3Marielle OomenDon ShetanTaxandria, RV.436,5223,5 (3)213 (3)
4Willeke Kok - Van SpaandonkTommels BartjeTrouwe Kameraden, RV.381192 (4)189 (4)

Terug naar de top

Rubriek 7, Klasse B 1e proef Aanvang 10.00 uur

Datum: 10-09-2017

Jury bij : Haaren, J.A.C. Van

B/P, proef 3 (14 combinaties)
RangRuiterPaardVerenigingptn.
1Elisa BrouwersFidelLudovicus, RV.200,5
2Ingrid HooijenFalaika KhanDrie Beerzen, RV.200,5
3Britt van den Broeckincredible charm DDJKleine Heraut (RSV), RV. De198
4Inge van den WittenboerFerrariOirschots Rijvereniging, RV.198
 
5Elena NijhuisCorleoneDrie Beerzen, RV.197,5
6Jose Mulders - SmetsersYentlBeerse Ruiters, RV.196,5
7Karin TielemansFieroKleine Heraut (RSV), RV. De194,5
8Annabel NijhuisCorleoneDrie Beerzen, RV.193,5
9Anouk Deenen??Drie Beerzen, RV.191
10Inge DasGalantiWillibrordus, RV.190,5
 Ingrid Welte - VerstappenJolinde van de KraaiendonkBikse Ruiters, RV. De190,5
12Virginia Von KriegenberghItoya-LomaMartinus (HSV), RV.189
13Esmee SandersHuxleyHs Veldhoven, RV.187,5
14Nanette DohmenElinaDrie Beerzen, RV.186,5

Terug naar de top

Rubriek 8, Klasse B 2e proef Aanvang 10.25 uur

Datum: 10-09-2017

Jury bij : Viveen - Elands, H.A.M.

B/P, proef 4 (13 combinaties)
RangRuiterPaardVerenigingptn.
1Britt van den Broeckincredible charm DDJKleine Heraut (RSV), RV. De194,5
2Elisa BrouwersFidelLudovicus, RV.193,5
3Inge van den WittenboerFerrariOirschots Rijvereniging, RV.189,5
4Anouk Deenen??Drie Beerzen, RV.187,5
 
5Jose Mulders - SmetsersYentlBeerse Ruiters, RV.187
6Karin TielemansFieroKleine Heraut (RSV), RV. De186,5
7Ingrid HooijenFalaika KhanDrie Beerzen, RV.186,5
8Nanette DohmenElinaDrie Beerzen, RV.185
9Elena NijhuisCorleoneDrie Beerzen, RV.183
10Esmee SandersHuxleyHs Veldhoven, RV.182,5
11Virginia Von KriegenberghItoya-LomaMartinus (HSV), RV.176
12Annabel NijhuisCorleoneDrie Beerzen, RV.170,5
13Ingrid Welte - VerstappenJolinde van de KraaiendonkBikse Ruiters, RV. De168,5

Terug naar de top

Rubriek 9, Klasse L1 1e proef Aanvang 11.45

Datum: 10-09-2017

Jury bij : Haaren, J.A.C. Van

L1/P, proef 7 (9 combinaties)
RangRuiterPaardVerenigingptn.
1Nikki PijeEvita BRLambertus Udenhout (RSV), RV.197
2Maike De PoorterUltimaOdulphus (PV Best), RV.194
3Wim Van HoofIvanoMierden, RV.194
 
4Lotte SchakelFiŽstaOirschots Rijvereniging, RV.192,5
5Suzanne De PoorterUltimaOdulphus (PV Best), RV.188
6Lotte Van den HeuvelHeyros brDommelruiters, RV. De187,5
7Nikki PijeDestenie BrLambertus Udenhout (RSV), RV.187
8Angelique Soetens - GerlagHeavenJan, RV.184,5
9Lonneke FiersHagee-daula r.d.p.Sint Martinus, RV.173

Terug naar de top

Rubriek 10, Klasse L1 2e proef Aanvang 12.15 uur

Datum: 10-09-2017

Jury bij : Viveen - Elands, H.A.M.

L1/P, proef 8 (7 combinaties)
RangRuiterPaardVerenigingptn.
1Nikki PijeEvita BRLambertus Udenhout (RSV), RV.201,5
2Angelique Soetens - GerlagHeavenJan, RV.200
 
3Nikki PijeDestenie BrLambertus Udenhout (RSV), RV.191,5
4Maike De PoorterUltimaOdulphus (PV Best), RV.186
5Suzanne De PoorterUltimaOdulphus (PV Best), RV.186
6Lonneke FiersHagee-daula r.d.p.Sint Martinus, RV.186
7Lotte Van den HeuvelHeyros brDommelruiters, RV. De185

Terug naar de top

Rubriek 11, Klasse L2 1e proef Aanvang 13.30 uur

Datum: 10-09-2017

Jury bij : Schilders - Van Zelst, M. Van

L2/P, proef 11 (7 combinaties)
RangRuiterPaardVerenigingptn.
1Priscilla de JongJacksonKleine Heraut (RSV), RV. De220
2Lenneke Van den HeuvelGradjeOirschots Rijvereniging, RV.217
 
3Philippa WaterstreetFS ElenaRockanje (RPC), RV.211
4Regine Brouwers - BendersGoogleLudovicus, RV.198
5Ingrid Van EsMacho H.Martinus, RV.195,5
6Sanne BronsgeestHungaro del DueroVennenruiters, RV.185,5
7Heidi de VrijHavannaKleine Heraut (RSV), RV. De162

Terug naar de top

Rubriek 12, Klasse L2 2e proef Aanvang 13.55 uur

Datum: 10-09-2017

Jury bij : Iersel, S.C.A. Van

L2/P, proef 12 (8 combinaties)
RangRuiterPaardVerenigingptn.
1Priscilla de JongJacksonKleine Heraut (RSV), RV. De205
2Philippa WaterstreetFS ElenaRockanje (RPC), RV.200,5
 
3Regine Brouwers - BendersGoogleLudovicus, RV.192,5
4Lenneke Van den HeuvelGradjeOirschots Rijvereniging, RV.190
5Charlotte VerhagenRay-banGenoveva, RV.190
6Ingrid Van EsMacho H.Martinus, RV.186
7Heidi de VrijHavannaKleine Heraut (RSV), RV. De173,5
8Sanne BronsgeestHungaro del DueroVennenruiters, RV.171,5

Terug naar de top

Rubriek 13, Klasse M1 1e proef Aanvang 14.35 uur

Datum: 10-09-2017

Jury bij : Schilders - Van Zelst, M. Van

M1/P, proef 15 (12 combinaties)
RangRuiterPaardVerenigingptn.
1Rianne Van Heerebeek - Van ZelstGentleOirschots Rijvereniging, RV.225
2Josť Van HaarenGenesesDrie Beerzen, RV.217
3Anja Van de SchootFillippoOirschots Rijvereniging, RV.215,5
 
4Priscilla MorgensternGyonOirschots Rijvereniging, RV.212
5Arno Van BrusselWilkoDrie Beerzen, RV.209
6Lenie Van Stralen - AdriaaseWonderOirschots Rijvereniging, RV.206
7Jos StoopGreteMartinus (HSV), RV.200
8Jose PaymansChinook ZTilburgse RV 't Zandeind, RV.191,5
9Nancy Verstappen - WeberDitharin-sOdrada Ruiters, RV.181,5
10Marcia Van VenrooyZandor C. V/d WijdewormerLambertus, RV.178,5
11Dimphy Van de LooDapoerTaxandria, RV.176,5
12Luna SchulBmc UtelleLiempde, RV.164,5

Terug naar de top

Rubriek 14, Klasse M1 2e proef Aanvang 15.20 uur

Datum: 10-09-2017

Jury bij : Iersel, S.C.A. Van

M1/P, proef 16 (8 combinaties)
RangRuiterPaardVerenigingptn.
1Lenie Van Stralen - AdriaaseWonderOirschots Rijvereniging, RV.195
2Anja Van de SchootFillippoOirschots Rijvereniging, RV.194
 
3Jos StoopGreteMartinus (HSV), RV.181
4Nancy Verstappen - WeberDitharin-sOdrada Ruiters, RV.176
5Jose PaymansChinook ZTilburgse RV 't Zandeind, RV.171,5
6Dimphy Van de LooDapoerTaxandria, RV.171,5
7Marcia Van VenrooyZandor C. V/d WijdewormerLambertus, RV.163
8Luna SchulBmc UtelleLiempde, RV.155,5

Terug naar de top

Rubriek 15, Klasse M2 1e proef Aanvang 16.15 uur

Datum: 10-09-2017

Jury bij : Schilders - Van Zelst, M. Van

M2/P, proef 19 (5 combinaties)
RangRuiterPaardVerenigingptn.
1Juul TanFloDommelruiters, RV. De226
2Danny BraatFuijSonse Heide, RV.206
 
3Els StevensAvantyBeerse Ruiters, RV.204
4Elsa Liebregts - Van RijnSchilder's ChadwickMierden, RV.199,5
5Hetty Van de Ven - RijkersCharly ChaplinWillibrordus, RV.189,5

Terug naar de top

Rubriek 16, Klasse M2 2e proef Aanvang 16.45 uur

Datum: 10-09-2017

Jury bij : Iersel, S.C.A. Van

M2/P, proef 20 (3 combinaties)
RangRuiterPaardVerenigingptn.
1Danny BraatFuijSonse Heide, RV.204,5
 
2Elsa Liebregts - Van RijnSchilder's ChadwickMierden, RV.199
3Hetty Van de Ven - RijkersCharly ChaplinWillibrordus, RV.193

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)